آپ آرت مان (UP.ART.MUNICIPAL )
مجتمع آموزشی آپآرتمان (برترین هنر شهری) در بیست و هفتم مهرماه 1396 با کسب مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با هدف ارتقا سطح آگاهی و اطلاعات و دانش ،کارآموزان دانش آموزان ،دانشجویان و... بر اساس برنامه ی آموزشی مدون تاسیس گردید.

فلسفه آپارتمان
مدل هاي امروزي آموزش و تمرين معماري ممكن است مناسب چالش هاي آينده نباشند. در مدارس معماري، بيشتر به آموزش تاريخ معماري پرداخته مي شود و يا به شرايط حال توجه مي گردد و آينده كمتر به عنوان يك موضوع قابل بررسي مورد توجه قرار مي گيرد.در حالي كه انديشيدن به آينده به خصوص براي دانش آموزان امروز كه زندگي و حرفه شان در آينده مي باشد، بسيار ضروري است. لذا درآپآرتمان(UP.ART.MUNICIPAL )تلاش می شود  بایک نوع نگاه نقادانه به مسائل امروز و بالحاظ و بررسی نگراني هاي معماري امروز و چاره جويي هاي کارآمد و به روز موضوعات اساسي معماري آينده آشكار شود و نه تاريخ گذشته معماري بلكه آينده معماري آموزش داده مي شود.

آرمان آپارتمان
آپآرتمان آرمان ها و ارزشهایی را تعریف و تعیین کرده است وبراساس آن درمسیر تحقق، تلاش دارد  به آنها وفادار باشد. اهم ارزشها در آپآرتمان عبارت است از:جذب کارآموزان علاقه مند به شیوه های یادگیری جدید مطابق با اصول اخلاق محور در رقابتی سالم با سایر موسسات ،تربیت تخصصصی افراد و پرورش  مهارتهای کاربردی آنان با پشتیبانی پس از آموزش تا ورود به عرصه عمل و حتی بازاریابی فارغ تحصیلان در بازار کار.     
در آپآرتمان  نگاه رو به جلو و آینده نگر دربستر رشد ذهنی و خلاقیت وبرقراری ارتباطات حرفه‌ای با افراد صاحب  سبک ،زمینه را برای پیشرفت های تخصصی کارآموزان فراهم می کند ونهایتاً با حمایت و هدایت افراد در مسیر حرفه‌ای، به رشد فکری، عملی و مالی کمک می کند.

اهداف
بدون شک هر مجموعه‌ای با اهداف خود رنگ و هویت گرفته وشناخته می شود. آپآرتمان  هم با اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود بنا شده است. مهمترین هدف آپ آرت مان ، رشد و کمک به افزایش سطح دانش عملی- تخصصی معماریست. که از بطن این هدف پایه   ، کارآفرینی واشتغال زایش خواهد یافت. دیگر اهداف آپ آرت مان بشرح ذیل می باشد:
-       تربیت نیروهای حرفه‌ای و متخصص مناسب موقعیت‌های شغلی مرتبط
-       اموزش مهارت اجرایی و ارتقاء سطح دانش عملی
-       تغییر الگوهای آموزشی و نگاه اینده نگر به فردای معماری
-        طراحی و برگزاری دوره‌های تخصصی همگام و هماهنگ با سبک های آموزشی روز
-       کارافرینی و اشتغال زایی متناسب با نیازکارآموز وبازار کار و ...
 
چشم انداز اپ ارت مان
تربیت نیروهای حرفه ایی و متخصص براساس متد روز دنیا و ارتقا به سطوح رقابت ملی و بین‌المللی در حیطه آموزش
آپارتمان متفاوت
آپآرتمان یک ایده به روز شده از همه سبک های متداول آموزش معماریست.
دوره های تخصصی، با توجه به نیازروز کارآموز وبازار کار طراحی می‌شوند، عملا تجربه شرکت در اپ ارت مان ، برای اکثر افراد، تجربه‌ای متفاوت است. چرا که ارتباط کاراموز و مجتمع صرفا به دوره اموزشی محدود نشده و در بسیاری از موارد، حمایت‌های آپ آرت مان از کارآموزان باعث بوجود آمدن بستر کارآفرینی و تولید شغل شده است که این مهم با فلسفه وجودی حرفه معماری بیگانه نیست.
آپ آرت مان با برگزاری برنامه‌های کارگاهی، ورکشاپ‌ها، سمینارها،نشست های هم اندیشی و همایشهای تخصصی تجربه‌هایی تازه و غیرقابل تکرار را برای کارآموزان رقم خواهد زد.

آپارتمان و بازار کار
کاراموزان  آپآر تمان ، با توجه به توانایی‌هایشان پس از اتمام  دوره قادر خواهند بود به بازار کار معرفی ‌شوند. از آنجایی که یکی از اصلی‌ترین اهداف آپآرتمان ، اشتغال‌زایی و کارآفرینی است، در نتیجه آپآرتمان تمام توان خود را برای معرفی نیروهای کاریِ مورد تاییدِ  مجتمع، به شرکت‌های معتبر و صاحب نام بکارخواهد گرفت.

درپایان
من بعنوان موسس آپآرتمان خوشحالم که به کمک همکارانم هم اینک تمام قد بایستیم و اذعان کنیم روزی با الهام ازشعار ادیداس:(غیرممکن وجودندارد) شروع کردیم به قلم زدن اسکیس و اتود و طراحی ... با ژرف شدن در شعار والمارت :( پول بیشتری ذخیره کنید، زندگی بهتری داشته باشید) ایده برترین هنر شهری  متولد شد و باتبعیت از شعارپورشه : (بدون جایگزین ) اپ ارت مان را ساختیم. کم نبودند مشکلات و بسیار هستند همکاران و دستیاران در این فرازها و فرودها و امروز بلند نشسته ایم :   

در آپآرتمان جهان جایی جهت جولان جاری وعالی زندگیست