1
2
3
4
5
6
HSE
DIALUX
Corona renderer
MSP

دوره های در حال شروع

دوره های در حال برگزاری

درباره آپ آرت مان

هدف موسسات آموزشی فنی و حرفه ای تربیت متخصصانی با کسب مهارت های عملی و کارگاهی است و امکان ورودشان به بازار کسب و کار است .

محتوای آموزشی آپ آرت مان کاملا استاندارد و مورد تایید سازمان فنی وحرفه ای کشور تنظیم شده و تمامی سرفصل های دوره های آموزشی از کد استاندارد شغل و شایستگی برخوردار می باشد و در پایان هر دوره ی آموزشی دانش آموختگان موفق در آزمون مدرک مجتمع آموزشی آپ آرت مان و گواهینامه معتبر سازمان فنی و حرفه ای کشور و مورد تایید وزارت کار ( که معادل چهارسال تجربه ی کار محسوب می شود ) اعطا می گردد .

مجتمع آموزشی آپ آرت مان (برترین هنر شهری ) با کسب مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ( وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی ) با هدف ارتقا سطح آگاهی ، اطلاعات و دانش کار آموزان ، دانشجویان و اساتید ... استان بر اساس برنامه ی آموزشی مدونی طی مدت زمان معین تاسیس گردید که منجر به اخذ گواهینامه معتبر مهارت سازمان فنی و حرفه ای کشور می شود .

آموزش های فنی و حرفه ای به آموزشهایی اطلاق می شود که فرد را برای احراز شغل و حرفه ای معین آماده میسازد ویا در جهت ارتقا مهارت و کارایی و توانایی فرد شاغل قدم بر می دارد .

تمامی حقوق برای صاحب سایت محفوظ است

طراحی توسط بهسامان